Sídlo firmy - virtuální kancelář

Sídlo firmy dnes již nemusí být v místě, kde fyzicky pracujete. Dnes již není problém si zajistit sídlo společnosti na prestižní adrese za výhodných cenových podmínek. Zvýšíte tak důvěryhodnost firmy a uspoříte zbytečné náklady. Služba poskytnutí sídla se využívá ve velkých městech a především v Praze.

Mezi hlavní výhody patří umístění v atraktivní lokalitě, rychlé zřízení s minimální administrativou a nízké provozní náklady. Kladem je také sídlo společnosti mimo vlastní trvalé bydliště a to především z hlediska anonymity a zachování soukromí.

Co nabízí virtuální kancelář?

Se službou sídla firmy se často pojí i služba virtuální kanceláře. Virtuální kancelář zajišťuje funkci klasické kanceláře bez Vaší přímé přítomnosti na libovolnou dobu. Díky virtuální kanceláři máte zajištěný příjem pošty, vyřizování telefonických hovorů a další asistenční služby včetně technického zázemí.

Úspora času i nákladů

Z finančního hlediska je poskytnuté sídlo firmy výhodné především v případě Vaší nepřítomnosti v místě sídla. Náklady na vedení klasické kanceláře s asistentkou a starosti s tím spojené jsou podstatně vyšší než pronájem virtuální kanceláře.

Sídlo firmy v Praze již od #price
550 Kč